Магістри інформаційної діяльності на радіо

Головне у навчанні – це перспектива майбутнього працевлаштування. Тож студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідують підприємства, які можуть стати майбутнім місцем роботи, знайомляться з особливостями обраної професії. Цікавим і пізнавальним було практичне заняття наших студентів, яке відбулося в Кіровоградській радіокомпанії «АБ-радіо».

Вивчаючи предмет PR-технології та рекламу, студенти змогли на практиці побачити роботу засобів масової інформації, зокрема місцевої радіокомпанії. Спеціалісти й магістри по роботі з інформацією ознайомилися з особливостями, створення радіо-програм, ліцензування, інформаційним моніторингом та технічним оснащенням студії.

Як зазначила директор «АБ-радіо» Алла Ванцак, «Дуже добре, що у нашому місті є навчальний заклад, який готує спеціалістів, які вміють працювати з інформацією, адже на сьогодні цей напрямок є пріоритетним у державі».

Екскурсія на «АБ-радіо» була динамічною і корисною. Разом з технічним директором студенти відчули себе справжніми дикторами, спробували записати новини, синхронізували їх з музикою. Також студентам запропонували пройти стажування, а в подальшому – роботу після закінчення університету менеджерами з реклами на радіокомпанії.

buttons
© 2024 KNTU